| |

Masa Sümeni Harita

Masa sümeni, sümen harita ya da haritalı sümen olarak adlandırılır. Sümen Harita, çalışma masası üstünde bulundurulan ve özellikle uluslararası ticaret ve nakliye lojistik sektöründe kullanılan  bir malzemedir. Mouseped malzemesinden üretilen Sümen Harita üzeri PVC bazlı selefon ile kaplandığı için uzun ömürlüdür.

Hangi boyutlarda sümen vardır? Sümenimi hangi boyutta sipariş etmeliyim?

Sümen Haritalarda iki farklı boyutta üretimimiz vardır. Masa sümeni haritalar; 33 X 48 cm Masa Sümeni Harita ve  40 X 60 cm  Masa Sümeni Harita olarak üretilebilir. Sümen Harita boyutu, sümende kullanılacak olan haritaya ve sümenin kullanılacağı alana göre belirlenmektedir.

Sümenin işlevi nedir? Sümen ne işe yarar?

Sümen ofislerde masa üzerinde kullanılan bir malzemedir. Haritalı sümenler, çalışma ortamında sürekli ihtiyaç olan haritanın üzerine basıldığı ve her zaman göz önünde – masa üzerinde olması gereken, masa üzerinde ve klavye önünde kullanılan malzemelerdir.

Sümen sipariş ederken neye dikkat etmeliyim? Sümen kalitesini nasıl anlarım?

Sümenlerde dikkat edilecek ayrıntı, üzerindeki haritanın doğruluğu, sümen malzemesinin uzun ömürlü olması ve altında kullanılan malzeme ile baskının yapışma yüzeyinde kullanılan tutkal ve yapıştırma sistemidir. Sümen yaptırırken size gelen numuneleri daha dikkatli incelemelisiniz.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *