|

Plastik Çıtalı Harita

Plastik Çıtalı Haritalar, poster haritaların alt ve üst kısmına plastik çıta monte edilerek üretilir. Plastik çıtaların üst kısmında asma ipi yer alır. Plastik çıtalı haritalar genellikle 70 X 100cm haritalar,  100 X 140 cm haritalar olarak üretilir. Plastik çıtalar, promosyon amacıyla üretilmiş poster haritaların duvara kolayca ve pratik bir şekilde asılmasını sağlar.

Plastik Çıtalı Haritalar hangi boyutlar için üretilebilir?

Plastik Çıta takma işlemi genellikle seri üretim haritalarda uygulanır, müşterilerimizin promosyon poster harita olarak sipariş ettikleri ürünlerimizde kullanılan bir üretim şeklidir. Üretimimizde olan poster harita boyutları genellikle 70X100 cm ve 100 X 140 cm dir. Baskı adetlerimiz 50 adet harita – 100 adet harita -250 adet harita  – 500 adet harita -1.000 adet harita ve üzeri olarak müşterilerimizin talebine göre  değişmektedir.

Plastik Çıtalı Haritalar hangi tip ambalaj ile paketlenir?

Poster Haritalar plastik çıtalar takıldıktan sonra masura silindir kutu içinde de teslim edilebilir.

Plastik Çıtalı Harita Nedir? Hangi boyutlarda Plastik Çıtalı harita vardır? Plastik Çıtalı Haritalarımı hangi boyutta sipariş etmeliyim?

Pusula Harita Yayıncılık olarak Plastik Çıtalı Haritalar için çok farklı boyutlarda üretimimiz vardır. Poster haritalar, haritaların basıldıktan sonra katlama işlemine tabi tutulmadan, gerekirse selefon ya da PVC ile kaplanarak, kenarlarının düz bir şekilde kesilmesi ile üretilir. MAPIST harita ürünlerinde en çok kullanılan Plastik Çıtalı Harita boyutları ; 70X100 cm, 100X140 cm, dir. Plastik Çıtalı Harita boyutu, kullanılacak olan haritaya ve haritanın kullanım amacına ve kullanıcı kitleye göre belirlenmektedir.

Plastik Çıtalı Harita işlevi nedir? Plastik Çıtalı Harita ne işe yarar? Plastik Çıtalı Harita nasıl kullanılır?

Plastik Çıtalı haritalar işlev olarak ve kullanım olarak çok pratiktir. Poster olarak üretilen harita plastik çıtaların üzerinde yer alan asma ipinden duvara pratik bir şekilde asılarak yıllarca kullanılabilir.

Plastik Çıtalı Harita sipariş ederken neye dikkat etmeliyim? Plastik Çıtalı Harita kalitesini nasıl anlarım?

Plastik Çıtalı Harita dikkat edilecek ayrıntı, üzerindeki haritanın doğruluğu, baskı malzemesinin uzun ömürlü olması ve harita üretiminde kullanılan baskı sistemidir. Harita üzerinde kullanılan plastik çıtanın kalınlığı, kalıbı ve plastik yoğunluğu önemlidir. Ayrıca kullanılan asma ipi uzun ömürlü olmalıdır.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *