|

Harita Satışı

Harita sektöründe lider marka olan MAPIST ihtiyacınız olan haritaların tasarım, baskı ve satışını gerçekleştirmektedir. Satışı yapılan haritalar arasında Dünya Haritaları, Türkiye Haritaları, İstanbul Haritaları, Avrupa Haritaları ve daha fazla harita yer almaktadır.

Harita satışı yapılan ürünlerimiz arkasında malzeme olarak fotoblok, foreks ya da MDF kullanılabilir. Fotobloklu Harita satışı, mıknatıslı Harita satışı, çerçeveli Harita satışı, foreksli Harita satışı istenilen ebatta ve amacınıza uygun özelliklerde baskısı yapılarak uygun malzeme ile üretilerek duvarınıza harita montajı yapılmaktadır.

Harita Satışı hangi boyutlar için geçerlidir?

MAPIST tarafından yapılan harita satışları için  boyut ve ölçek sınırlandırması yoktur. İstediğiniz bölgenin istediğiniz boyutta  harita baskısını ve harita satışını yapıyoruz. Harita baskılarında en çok kullandığımız ölçüler: 100 X 140 cm, 100 X 200 cm, 150 X 220 cm ve 150 X 300 cm dir. Harita baskısı yapıldıktan sonra, Duvar Haritalarınızı fotoblok, forex gibi malzemeler üzerinde selefon ve PVC kaplamalı harita olarak da sipariş edebilirsiniz.

MAPIST Türkiye Haritası en güncel bilgilerle hazırlandı. Gerek görsel gerekse teknik olarak kusursuz olması için çalışıldı. MAPIST Türkiye Haritası çeşitli amaçlara göre farklı içeriklerde hazırlanmıştır, siz müşterilerimizin taleplerine göre üzerinde özel çalışmalar yapılabilmektedir. Gerek operasyon haritası olarak, gerek dekorasyon gerekse promosyon amaçlı çalışmalarda kullanılabilmektedir.

Hangi Haritaların Baskıları Yapılmaktadır?

Haritalarımız arasında kısıtlama ya da sınırlama yoktur. İstediğiniz bölgenin, istediğiniz ülkenin, istediğiniz şehir haritasının baskısını yapabilmekteyiz. En çok baskısı yapılan haritalarımız arasında Türkiye Haritası Baskısı, Türkiye Karayolları Haritası Baskısı, Türkiye Siyasi Haritası Baskısı, Türkiye İller Haritası Baskısı gibi Türkiye Haritalarına ait baskılar yapılabilmektedir. Dünya Haritası Baskıları arasında ise Dünya Siyasi Haritası Baskısı, Antik Görünümlü Eskitilmiş Dünya Haritası, Dünya Limanlar Haritası Baskısı, Dünya Uydu Görüntüsü Haritası Baskısı, Dünya Fiziki Haritası gibi harita çeşitleri yer almaktadır. Avrupa Harita Baskılarımız arasında ise, Avrupa Karayolları Haritası, Avrupa Posta Kodları Haritası, Avrupa Limanlar Haritası gibi haritalarımız yer almaktadır. İstanbul harita baskısı serisi arasında ise, İstanbul İdari Haritası baskısı, İstanbul İlçeler Haritası baskısı, İstanbul Turistik Haritası baskısı , İstanbul Metro ve Metrobüs Haritası baskısı, İstanbul Ulaşım Haritası baskısı,  İstanbul Yol Haritası baskısı,  İstanbul Tarihi Yarımada Haritası baskısı, İstanbul Beyoğlu Haritası baskısı yer almaktadır.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *