| | | |

Promosyon Haritalar Hakkında Bilgi

MAPIST sizin için promosyon haritalar da üretmektedir. Harita bir ihtiyaçtır. Haritalar uzun yıllar kullanılacak, atılmayacak, sürekli göz önünde olan ürünlerdir. Promosyonlar içindeki fayda/maliyet analizi açısından en ekonomik ve geri dönüşü en yüksek mecradır.

MAPIST in eşsiz haritaları ile imajınız güçlenir, bilinirliğiniz ve saygınlığınız artar. Size özel hazırlayacağımız haritalarımızla markanız ve hizmetlerinizi hedef kitlenize en ekonomik ve kalıcı mecra ile ulaştırmış olursunuz.

MAPIST ekibi olarak bizler size en güzel haritayı, en uygun fiyata ve zamanında teslim etmeyi ilke edindik. Haritanızı istediğiniz boyutlarda ve adetlerde hesaplı ve hızlı bir şekilde üreterek sizlere en kısa sürede teslim ediyoruz. MAPIST in harita seçeneklerinde bir sınırlama yoktur…İster harita yelpazemiz içinden istediğinizi seçebilir, isterseniz  çok özel bir harita siparişi verebilirsiniz. Siz düşünün MAPIST üretsin…

Promosyon amaçlı ürettiğimiz haritalarımız arasında en çok kullanılanlar Türkiye Karayolları Haritası, Turistik İstanbul Haritası, Avrupa Posta Kodları Haritası, Avrupa Karayolları ve Limanlar Haritası, Dünya Haritası vb. yer almaktadır. Bunun yanında müşterilerimiz tarafından talep edilen özel bölgelerin ve ülkelerin haritaları da MAPIST tarafından yeniden tasarlanmakta ve istenilen adette basılmaktadır.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *