|

Duvar Haritası Baskısı

Duvarınızda mutlaka harita olsun. Müşterileriniz ya da iş ortaklarınızın gözünde imajınızı nasıl daha da güçlendirebilirsiniz? Duvarında gösterişli bir dünya haritası olmayan bir şirket düşünülemez. Büyük boyutlarda İstanbul Haritası olmayan bir pazarlama firması ya da bir taşıma firması da düşünülemez. Fotobloklu duvar haritası, mıknatıslı duvar haritası, çerçeveli duvar haritası, foreksli duvar haritası istenilen ebatta ve amacınıza uygun özelliklerde baskısı yapılarak uygun malzeme ile üretilerek duvarınıza harita montajı yapılmaktadır.

Duvardan Duvara Haritalar

Haritalar kazandırmaya devam ediyor.  Çünkü MAPIST haritaları duvarda duran güçlü bir görsel değil; aynı zamanda motivasyonunuzu arttıran,  sürekli yeni hedefler gösteren, pazar hakkında ipuçları veren, çalışanlarınıza yol gösteren, iş hacminizi ve satış potansiyelinizi arttıracak olan bir yardımcı görevi görüyor. Özel duvar haritası sipariş eden müşterilerimizin %80 i çok kısa bir süre sonra ikinci siparişlerini verdiler.

Hiçbir savaş harita olmadan kazanılamaz. Pazarlama savaşı da. Hedeflerinizi yüksek tutun. MAPIST Dünya Haritamız ya da MAPIST özel ülke haritalarımız, duvar haritaları üzerinde yurtdışı operasyonlarınızı takip edin. Ya da dev boyutta İstanbul Haritası ve Türkiye Haritası üzerinde bayilerinizi ve rakip noktaları işaretleyin, daha çok kazanmak için operasyon planı yapın. İhtiyacınız olan haritayı hemen sipariş edin.

MAPIST tarafından üretilen haritalarda boyut ve ölçek sınırlandırması yoktur. İstediğiniz bölgenin haritasını istediğiniz boyutta sizin için hazırlıyoruz. En çok kullandığımız ölçüler: 100 X 140 cm, 100 X 200 cm, 150 X 220 cm ve 150 X 300 cm dir. Duvar Haritalarınızı fotoblok, forex gibi malzemeler üzerinde selefon ve PVC kaplamalı harita olarak da sipariş edebilirsiniz.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *