Türkiye-Siyasi-Haritası
| | | | | |

Türkiye Siyasi Haritası

MAPIST Türkiye Siyasi Haritası’nın boyutları taleplerinize göre belirlenebilmektedir. 70 X 100 cm, 100 X 140 cm, 150 X 220 cm, 100 X 200 cm, 150 X 300 cm gibi duvar haritaları boyutların yanında, 50 X 70 cm, 32 X 68 cm, 21 X 98 cm gibi katlanarak cebe sığacak özel boyutlarda baskı yapılabilmektedir.

Türkiye Siyasi Haritası, Türkiye Mülki İdari Bölümleri Haritası olarak da bilinir. İl il renklendirilmiş, iller, ilçeler, beldeler vb yer almaktadır. Türkiye Siyasi Haritası duvardan duvara harita olarak uygulandığında genelde pazarlama, satış, bayi ağının dağılımı, şube konumlandırılması, eğitim vb. çalışmalarda kullanılmaktadır. Ayrıca dekoratif bir özelliğe de sahiptir. Harita üzerinde talep edilen grafik çalışmalar ( firmanızın logosunun eklenmesi, bayi noktalarının belirlenmesi vb.) yapılabilmektedir.

Haritalarımız kendi tasarımımız olduğu için baskı kalitesi çok yüksektir, asla piksel piksel lekelenme görülmemektedir, baskısı çok nettir .

NOT: Haritanın baskı kalitesini ve ayrıntılarını görmek için mouse ile aşağıdaki haritanın üzerinde gezinin.

Türkiye Siyasi Haritası yakın plan görüntüsü
Türkiye Siyasi Haritası yakın plan görüntüsü

 

Harita üzeri selefon (PVC) ile kaplanarak üzerine yazılıp silinebilmesi sağlanabilmektedir. Harita ister fotoblok kaplama, ister forex kaplama, ister çerçeveli olarak hazırlanabilmektedir. Talep edilirse promosyon amaçlı olarak da firma bilgileriniz ve logonuz ile birlikte özel tasarım yapılacak yüksek adetlerde de basılabilir.

Similar Posts

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *