|

Büyük Boy Dünya Haritası

Büyük Boy Dünya Haritaları kullanım alanı genellikle iş dünyası ve eğitim ve öğretimdir. İş dünyasında; ofisinizde, toplantı odalarınızda ve genel müdürlük odalarında ya da okullarda coğrafya sınıflarında, sınıflarda ve koridorlarda kullanılmaktadır. Firmanızın bayi ve şube noktalarını harita üzerine işaretleyebilir, operasyon haritası olarak kullanabilirsiniz. Fotobloklu duvar haritası , mıknatıslı duvar haritası, çerçeveli duvar haritası, foreksli duvar haritası olarak kullanabilirsiniz. Duvarınızda mutlaka Büyük Boy Dünya Haritası olsun.


Büyük Boy Dünya Haritaları çalışma hatanda firmaların en büyük yardımcısıdır. Şirketinizin imajını güçlendirmek için duvarlarınızda Büyük Boy Dünya Haritaları kullanın. Büyük Boy Dünya Haritaları genellikle uluslararası ticaret firmaları, dış ticaret firmaları, nakliye ve lojistik firmaları, denizcilik firmaları gibi firmalar tarafından kullanılmaktadır.
MAPIST tarafından üretilen Büyük Boy Haritaları siz değerli müşterilerimizin istediği boyutta basılmaktadır, haritalarımızda boyut ve ölçek sınır bulunmamaktadır. Firmalar tarafından en çok tercih edilen haritalarımız arasında Büyük Boy Dünya Haritaları yer almaktadır. Büyük Boy Dünya Haritaları için en çok kullandığımız harita boyutları: 100 X 140 cm harita, 100 X 200 cm harita, 150 X 220 cm harita ve 150 X 300 cm haritadır. Büyük boyutlarda Duvar Haritalarınızı fotoblok, forex gibi malzemeler üzerinde selefon ve PVC kaplamalı olarak da sipariş edebilirsiniz. Dev boyutlu Dünya Haritaları için lütfen MAPIST ile iletişime geçin.
Mıknatıslı Harita Nedir?
Mıknatıslı Büyük Boy Dünya Haritaları üzerine bayilerinizi, rakiplerinizi ya da saha elemanlarınızın bölgelerini rengarenk mıknatıslı pullar ile işaretleyebilir, bu pulların yerlerini operasyon yaparken değiştirebilirsiniz.
Fotobloklu harita nedir?
Büyük Boy Dünya Haritaları Fotoblok harita olarak da üretilmektedir. Fotoblok, teknik olarak kağıt ve elyaftan oluşan karışımın kartonlar arasına tost gibi sıkıştırılmasıyla oluşan hafif ama sert ve düz yüzeye sahip bir malzemedir, esnektir, kolay kesilir. Fotoblok harita üzerine harita iğnesi batırılarak da kullanılabilir.
Foreks (dekota) nedir? foreksli harita nedir?
Foreksli Büyük Boy Dünya Haritaları, malzeme olarak esnek fakat sert bir panodur. Böylelikle harita bir pano şeklinde duvara monte edilebilir. Foreksli haritalar genellikle duvar haritası olarak operasyon haritası, genel müdürlük odası haritası, toplantı odası haritası gibi farklı amaçlarda kullanılabilir.
Foreksli Büyük Boy Dünya Haritaları 100X140cm Dünya Haritası , 100X200cm Dünya Haritası , 120 X 180cm Dünya Haritası , 150 X 220cm Dünya Haritası , 150X300cm Dünya Haritası gibi ölçülerde ve sizin talep edeceğiniz farklı ölçülerde üretilebilmektedir.
Çerçeveli Haritalar
Büyük Boy Dünya Haritaları Çerçeveli haritalar olarak istediğiniz boyutta üretilebilmektedir. Ahşap çerçeveli harita, aliminyum çerçeveli harita ve plastik çıtalı harita olarak Büyük Boy Dünya Haritaları üretilebilmektedir.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *