|

Büyük Boy Türkiye Haritası

Büyük Boy Türkiye Haritaları ofisinizde, toplantı odalarınızda ve genel müdürlük odalarında ya da okullarda kullanılmaktadır. firmanızın bayi ve şube noktalarını harita üzerine işaretleyebilir, operasyon haritası olarak kullanabilirsiniz.  Fotobloklu duvar haritası , mıknatıslı duvar haritası, çerçeveli duvar haritası, foreksli duvar haritası olarak kullanabilirsiniz. Duvarınızda mutlaka Büyük Boy Türkiye Haritası olsun.

Rakiplerinizin önüne geçmek, satış hedeflerinizi yükseltmek, çalışanlarınızı motive etmek, sahadaki pazarlama ekibinizin hareketlerini yönlendirmek için Büyük Boy Türkiye Haritaları çalışma hatanızda sizlerin en büyük yardımcısıdır.

MAPIST tarafından üretilen Büyük Boy Türkiye Haritalarını istediğiniz boyutta hazırlıyoruz, haritalarımızda boyut ve ölçek sınırlandırması yoktur. İstediğiniz bölgenin haritasını istediğiniz boyutta sizin için hazırlıyoruz; en çok tercih edilen haritalarımız arasında Büyük Boy Türkiye Haritaları yer almaktadır. Büyük Boy Türkiye Haritaları için en çok kullandığımız harita boyutları: 100 X 140 cm harita, 100 X 200 cm harita, 150 X 220 cm harita ve 150 X 300 cm haritadır. Dev boyutlarda Duvar Haritalarınızı :  fotoblok Duvar Haritaları, forex Duvar Haritaları gibi malzemeler üzerinde selefon ve PVC kaplamalı olarak da sipariş edebilirsiniz.

Mıknatıslı Harita Nedir?

Mıknatıslı Büyük Boy Türkiye Haritaları üzerine bayilerinizi, rakiplerinizi ya da saha elemanlarınızın bölgelerini rengarenk mıknatıslı pullar ile işaretleyebilir, bu pulların yerlerini operasyon yaparken değiştirebilirsiniz.

Fotobloklu harita nedir?

Büyük Boy Türkiye Haritaları Fotoblok harita olarak da üretilmektedir. Fotoblok, teknik olarak kağıt ve elyaftan oluşan karışımın kartonlar arasına tost gibi sıkıştırılmasıyla oluşan hafif ama sert ve düz yüzeye sahip bir malzemedir, esnektir, kolay kesilir. Fotoblok harita üzerine harita iğnesi batırılarak da kullanılabilir.

Foreks (dekota) nedir?  foreksli harita nedir?

Foreksli Büyük Boy Türkiye Haritaları,  malzeme olarak esnek fakat sert bir panodur. Böylelikle harita bir pano şeklinde duvara monte edilebilir. Foreksli haritalar genellikle duvar haritası olarak operasyon haritası, genel müdürlük odası haritası, toplantı odası haritası gibi farklı amaçlarda kullanılabilir.

Foreksli Büyük Boy Türkiye Haritaları  100X140cm Türkiye Haritası  , 100X200cm Türkiye Haritası  , 120 X 180cm Türkiye Haritası  , 150 X 220cm Türkiye Haritası  , 150X300cm Türkiye Haritası  gibi ölçülerde ve sizin talep edeceğiniz farklı ölçülerde Dev boyutlu Duvar Haritaları üretilebilmektedir.

Çerçeveli Haritalar

Büyük Boy Türkiye Haritaları Çerçeveli haritalar olarak istediğiniz boyutta üretilebilmektedir. Ahşap çerçeveli harita, aliminyum çerçeveli harita ve plastik çıtalı harita olarak Büyük Boy Türkiye Haritaları üretilebilmektedir.

 

Büyük Boy Türkiye Haritası Listesi aşağıdaki gibidir:

1. Türkiye Siyasi Haritası
2. Türkiye Karayolları Haritası
3. Türkiye Fiziki Haritası
4. Türkiye Uydu Haritası
5. Türkiye Turistik Haritası
6. Türkiye Demiryolları Haritası

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *