Toplantı Salonları İçin Haritalar

Müşterileriniz ya da iş ortaklarınızın gözünde imajınızı nasıl daha da güçlendirebilirsiniz? Duvarında gösterişli bir dünya haritası olmayan bir şirket düşünülemez. İstanbul Haritası olmayan bir pazarlama firması ya da bir taşıma firması da düşünülemez.
Özel harita sipariş eden müşterilerimizin %80 i çok kısa bir süre sonra ikinci siparişlerini verdiler. Çünkü MAPIST Pusula Harita Yayıncılık haritaları duvarda duran güçlü bir görsel değil; aynı zamanda motivasyonunuzu arttıran, sürekli yeni hedefler gösteren, pazar hakkında ipuçları veren, çalışanlarınıza yol gösteren, iş hacminizi ve satış potansiyelinizi arttıracak olan bir yardımcı görevi görüyor.

Büyük Boyutta Duvar Haritaları

Hiçbir savaş harita olmadan kazanılmadı, pazarlama savaşı da harita olmadan kazanılamaz. Hedeflerinizi yüksek tutun, operasyonlarınızı haritalarla yapın. Pusula Harita Yayıncılık Dünya Haritamız ya da  özel ülke

haritalarımız üzerinde yurtdışı operasyonlarınızı takip edin.

toplantı_odası_2_Duvardan_Duvara_Harita_Operasyon_Haritaları

Ya da dev İstanbul Haritası üzerinde bayilerinizi ve rakip noktaları işaretleyin, daha çok kazanmak için operasyon planı yapın. İhtiyacınız olan haritayı hemen sipariş edin.
Çünkü Pusula Harita Yayıncılık tarafından üretilen haritalarda boyut ve ölçek sınırlandırması yoktur. İstediğiniz bölgenin haritasını istediğiniz boyutta sizin için hazırlıyoruz. En çok kullandığımız ölçüler: 100 X 140 cm, 100 X 200 cm, 150 X 220 cm ve 150 X 300 cm dir. Haritalarınızı fotoblok, forex gibi malzemeler üzerinde selefon ve PVC kaplamalı olarak da sipariş edebilirsiniz. Duvardan duvara harita ve Dev Boyutlu Duvar Haritaları çözümü için MAPIST olarak hizmet vermekteyiz.
Duvarınızda mutlaka harita olsun. Müşterileriniz ya da iş ortaklarınızın gözünde imajınızı nasıl daha da güçlendirebilirsiniz? Duvarında gösterişli bir dünya haritası olmayan bir şirket düşünülemez. Büyük boyutlarda İstanbul Haritası olmayan bir pazarlama firması ya da bir taşıma firması da düşünülemez. Fotobloklu harita, mıknatıslı harita, çerçeveli harita, foreksli harita ve duvar haritası baskısı için lütfen bizlerle iletişime geçin.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *