Promosyon Haritalar

Promosyon_Haritalar_Pusla_Harita_Yayıncılık

Pusula Harita Yayıncılık sizin için promosyon haritalar da üretmektedir. Harita bir ihtiyaçtır. Haritalar uzun yıllar kullanılacak, atılmayacak, sürekli göz önünde olan ürünlerdir. Promosyonlar içindeki fayda/maliyet analizi açısından en ekonomik ve geri dönüşü en yüksek mecradır.

Pusula Harita Yayıncılık in eşsiz haritaları ile imajınız güçlenir, bilinirliğiniz ve saygınlığınız artar. Size özel hazırlayacağımız haritalarımızla markanız ve hizmetlerinizi hedef kitlenize en ekonomik ve kalıcı mecra ile ulaştırmış olursunuz.

 

Pusula Harita Yayıncılık ekibi olarak bizler size en güzel haritayı, en uygun fiyata ve zamanında teslim etmeyi ilke edindik. Haritanızı istediğiniz boyutlarda ve adetlerde hesaplı ve hızlı bir şekilde üreterek sizlere en kısa sürede teslim ediyoruz. Pusula Harita Yayıncılık in harita seçeneklerinde bir sınırlama yoktur…İster harita yelpazemiz içinden istediğinizi seçebilir, isterseniz çok özel bir harita siparişi verebilirsiniz. Siz düşünün Pusula Harita Yayıncılık üretsin…

Promosyon amaçlı ürettiğimiz haritalarımız arasında en çok kullanılanlar Türkiye Karayolları Haritası, Turistik İstanbul Haritası, Avrupa Posta Kodları Haritası, Avrupa Karayolları ve Limanlar Haritası, Dünya Haritası vb. yer almaktadır. Bunun yanında müşterilerimiz tarafından talep edilen özel bölgelerin ve ülkelerin haritaları da Pusula Harita Yayıncılık tarafından yeniden tasarlanmakta ve istenilen adette basılmaktadır.

Promosyon haritalar arasında en çok tercih edilen haritalar Pusula Harita Yayıncılık Türkiye Karayolları Haritasıdır. Türkiye Karayolları Haritası, 21 X 98 cm akordeon, 32 X 68 cm, 50 X 70 cm, 70 X 100 cm gibi boyutlarda basılabilmektedir. İl, ilçe ve beldeler gibi yerleşimleri gösteren Türkiye Karayolları Haritası, yol bilgileri, mesafeler vb. önemli bilgileri de içermektedir. Firmanıza ait kurumsal tasarımlar, logo ve görseller haritanın uygun alanlarına özel tasarım ile yerleştirilmektedir. Uygun katlama ile katlanan haritalar kolay kullanıma sahiptir. İstediğiniz adette üretilerek, paketlenmiş olarak firmanıza teslim edilir. Türkiye Karayolları Haritasının z card uygulamaları için üretilmiş versiyonları da mevcuttur. Ajanda haritası olarak da tercih edilen Türkiye Karayolları Haritasının ajanda için özel boyutları gene Pusula Harita Yayıncılık tarafından üretilmektedir.

 

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *